02164730373

İstanbul Kartal’da toplam 5.000 m2 alanda kurulu Kare Banyo tesislerinde 1993 yılından beri üretilen Kare Banyo Aksesuarları banyolarınıza kalite, konfor ve estetiği bir arada sunmayı başarmış bir markadır.

Kare Banyo üretim tesisleri, deneyimli mühendisleri, yüze yakın çalışanı ve modern üretim sistemleri ile yıllık 5 Milyon adet banyo aksesuarı üretme kapasitesine sahip, kaliteye yönelik yatırımlarından ve uyguladığı kalite yönetim sisteminden dolayı İSO 9001 Kalite Sistem Sertifikasına sahip sektöründe lider şirketlerden biridir. Şirket; Kare Banyo Aksesuarları dışında Karre Plus; Bonuccı ve Velle markalı aksesuarları da üretmektedir. 

Yurtiçi satış ve pazarlama ağını İstanbul, İzmir ve Ankara Bölge Bayileriyle kurmuş olan Kare grubu, yurtdışında da birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.  Kare Banyonun önemli yurtdışı pazarları arasında Almanya, İngiltere, Macaristan, Rusya, Azerbaycan, Ukrayna,  Libya gibi farklı kıtalardan ülkeler yer almaktadır. Kare Banyo Aksesuarları, yönetim anlayışı, ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hem ülkemizde hem de yurtdışı pazarında hızla büyüyen ve gelişen bir markadır.

İleri teknoloji ile üretilen Kare Banyo ürünleri, konfor ve fonksiyonelliğinin yanında tasarımları ile de sektöründe liderliğini sürdürmektedir. Banyoyu yeniden tanımlayan farklı tasarımlarla uluslar arası bir marka olmayı hedefleyen Kare Banyo, tasarım kültürünü, özgün ve yaratıcı uygulamalarıyla banyodaki her ayrıntıya yansıtmaktadır. Bu hedef doğrultusunda geliştirdiği ürünleriyle banyoları konforlu ve ayrıcalıklı yaşam alanlarına dönüştürmektedir.

21. yüzyılın bilgi çağının da ötesine geçerek bilgiyle hayal ve fikirlerin harmanlandığı bir çağa dönüştüğünün bilinciyle her yıl cirosunun \% 3’ünü Ar-Ge çalışmalarına ayıran ve alanında uzman tasarım ve ar-ge mühendislerine sahip Kare Banyo, geliştirdiği yeni ve özgün tasarımlar ve yaptığı inovasyon çalışmalarıyla hep daha fazla üreten değil, tüketicinin hayallerini gerçeğe dönüştüren, onu mutlu eden ürünler sunmayı da temel ilke edinmiş bir sistemin adıdır.